Beton Santrali


11 Mart 2015 Facebook Twitter LinkedIn Google+ İzmir


DemirStar Makina San. Tic. Ltd. Şti. 2003 yılında İzmir’de, 5000 m2 kapalı 5000 m2 açık, toplamda 10000 m2’lik bir alana kurulmuştur.DemirStar Makina’nın kalitesi kuruluş hikâyesi ile kanıtlanmıştır. DemirStar’ın ürettiği ürünlerin arkasında, yıllarca, Mobil Beton Santrali ve Sabit Beton Santrali üretimi yapan birçok firmada çalışmış, büyük tecrübe edinmiş, profesyonel bir ekibin imzası vardır. Mobil Beto Santralleri ve sabit beton santrali üretiminde yıllarca emek vermiş ustalar, güçlerini birleştirip, DemirStar Makina’yı oluşturdular. Başta Türkiye olmak üzere, Dünyanın birçok ülkesine Mobil Beton Santrali,Komapkt Beton Santrali ve Beton Santrali ihracatı yapmaktadır. Yüksek kalite, uygun fiyat, ergonomik tasarım ve yılların vermiş olduğu tecrübenin getirdiği başarı, DemirStar Makina’yı zirveye taşıyarak, dünya markası haline getirmiştir. Mobil Beton Santralleri ve Sabit Beton Santrali ürünlerimiz, CE ve ISO 9002: 2010 standartlarında olup, yüksek mühendislik teknolojisi ile donatılmıştır. DemirStar Makina, Satış öncesi ve Sonrası, müşterilerine, en uygun şartlarda uygun ekipman önermeyi, ekipmanların uyum içerisinde çalışmasını, her türlü servis ve yedek parça tedariği ile kolay ve pratik çözümler sunmayı taahhüt eder; profesyonel bir ekiple tüm müşterilerine yerinde çözümler sunar.
DemirStar Makina, Seyyar Beton Santrali ve Sabit Beton Santrali üretimi boyunca sahip olduğu bilgi ve tecrübeyi, siz değerli müşterileri ile paylaşmanın heyecanını duyar. DemirStar’ın değişmez prensipleri daima kalite, servis, zamanında teslim ve uygun fiyat olmuştur.
Vizyon : Seyyar Beton Santralleri ve Sabit Beton Santrali üretiminde, lider, Dünya markası olmak.Daha uygun fiyatlara daha kaliteli BETON SANTRALLERİ üretmek.

 

Yorumlar

web tasarim SITE EKLE Moloz Hattı URL web TR firma rehberi google reklam link ekleFirma Rehberi otomatik sanziman web sitesi Link EkleUrl EkleGoogle Adwords.web sitesi tasarim...web tasarimi..Bursa Oto KiralamaBursa Rent A Car Şehirler Arası Nakliyat