Notebook Teknik Servisi


26 Şubat 2013 Facebook Twitter LinkedIn Google+ İstanbul


Mavi Notebook Servisi olarak Tüm Marka ve model Notebook Tamiri ve onarımı, Ram Değişimi ve Arttırımı, Kasa onarımı ve tamiri, HDD Hard Disk tamiri ve yedeklemesi, Notebook Anakart Tamiri ve değişimi, Chipset Bios yazılımı ve değişimi, Adaptor tamiri ve değişimi yapmaktayız.

Yerimiz Mecidiyeköy İstanbul’da olup aynı zamanda Veri Kurtarma işlemi yapmaktayız. Yazılımlar dışında özel cihazımızla profesyonel anlamda işlem yapmaktayız. Bu işleme Flash Disk ve benzeri diskler de dahildir.

Problemli veya arızalı diski hala kullanmaya çalışmamalı ve üzerinde denemeler yapmamalısınız.Bir çok Bilişim uzmanı ,Bilgisayar servisi ve tecrübesiz Veri kurtarma görünümlü servisler arızalı diskler üzerinde yanlış uygulamalar yaparak problemi geri dönüşü olmayan bir hale getirmektedirler.Bilgileriniz sizin için değerliyse lütfen cihazınızı uzman kişilere teslim ediniz.

Mavi Bilgi İşlem çağrı merkezimizi arıyabilir konu hakkında uzman mühendisimizden yardım alabilir ve isterseniz ücretsiz danışmanlık ve Ücretsiz analiz hizmetinden faydalanabilirsiniz.

Max 2 gün süren Ücretsiz analiz hizmetimiz ile cihazınızı inceliyor ve size ücretsiz bilgi veriyoruz.

www.mavinotebookservisi.com
www.verikurtarmadisk.com

Yorumlar

web tasarim SITE EKLE Moloz Hattı URL web TR firma rehberi google reklam link ekleFirma Rehberi otomatik sanziman web sitesi Link EkleUrl EkleGoogle Adwords.web sitesi tasarim...web tasarimi..Bursa Oto KiralamaBursa Rent A Car Şehirler Arası Nakliyat