Köseköy Sürücü Kursu


20 Mayıs 2012 Facebook Twitter LinkedIn Google+ Diğer Sektör Hizmet


Özel Kartepe Köseköy Sürücü Kursu Limited Şirketi Kurucumuz Sayın Ufuk Şeşen Öncülüğünde 2008 Yılında Kartepe ilçesi Köseköy Beldesinde İlk Resmi Sürücü Kursu Ünvanını Alarak Kurulmuştur.

Kocaeli Kartepe İlçesi Köseköy Beldesinde Kurulan İlk Resmi Sürücü Kursu Ünvanıyla Tarihe Geçmiş Olan Özel Kartepe Köseköy Sürücü Kursu,2008 Yılında Kurulup SADECE Sürücü Kursu İşinde Faaliyet Göstermektedir.

Amacımız Eğitimde Kaliteyi Yakalamak Ve Sürücü Kursu İşini Maddi Kaygılardan Öte Bir Eğitim Gönüllüsü Ciddiyetiyle Sürdürmeyi İlke edinmektir.

Sürücü Eğitimi Konusunda Yeni Kurulmasına Rağmen Kurucumuz Sayın Ufuk Şeşen gibi bu İşin Yılardır Duayeni Olan, Bilgi ve Tecrübeye Sahip Profesyonelliği ile,Önümüzdeki Dönemlerde Büyüme Hedeflerini Eğitimde Kaliteden Ve Verimlilikten Ödün Vermeden Sürdürmeyi Hedeflemektedir.

Yorumlar

web tasarim SITE EKLE Moloz Hattı URL web TR firma rehberi google reklam link ekleFirma Rehberi otomatik sanziman web sitesi Link EkleUrl EkleGoogle Adwords.web sitesi tasarim...web tasarimi..Bursa Oto KiralamaBursa Rent A Car Şehirler Arası Nakliyat