Vale Adamlar


5 Mayıs 2012 Facebook Twitter LinkedIn Google+ İstanbul


Gsm : 0 530 936 76 00 (7/24)
Tel : 0 212 210 00 53-54-84

 2009 Yılında Kurumsal Olarak Hizmete Başlayan Vale Adamlar ® Türkiye Genelinde Aktif Olarak  Kaliteli Hizmeti Sizlere Sunmaktadır.

 

Vale Adamlar ® Üst Düzey Protokol Davetleri, Alışveriş Merkezleri, Oteller, Hastaneler, Restaurant, Plazalar, Kongre Merkezleri, Açılışlar, Partiler, Konserler, Açık Hava Etkinlikleri, Spor Etkinlikleri, Kayak Merkezleri ve diğer organizasyonlar da dahil olmak üzere tüm mekan ve tesisler için Otopark ve Vale Hizmeti sunmaktadır. Vale Adamlar ® Otopark Yönetimi, Ulaştırma Hizmetleri ve Park İhtiyaçları için en iyi çözümleri sağlamaktadır.

 

2009 yılında kurulan Vale Adamlar® seçkin kişilerden oluşan geniş kadrosu, tecrübe, deneyim ve “hizmet için hizmet” anlayışı ile Türkiye genelinde bir kuruluştur. Vale Adamlar ® ülkemizde yapılan üst seviye organizasyonlarda görev almıştır.

 

Türkiye Cumhuriyeti Anayasasının 5188 no’lu; eğitimli, profesyonel personel ve çağdaş hizmet kanununu benimseyen firmamız hizmet verdiği kişi ve kurumlara daima müşteri memnuniyetini yaşatmış ve yaşatacaktır.

 

Yorumlar

web tasarim SITE EKLE Moloz Hattı URL web TR firma rehberi google reklam link ekleFirma Rehberi otomatik sanziman web sitesi Link EkleUrl EkleGoogle Adwords.web sitesi tasarim...web tasarimi..Bursa Oto KiralamaBursa Rent A Car Şehirler Arası Nakliyat