BEYAZ KÖŞK GAYRİMENKUL


22 Mart 2012 Facebook Twitter LinkedIn Google+ İnşaat ve Dekorasyon


Beyaz Köşk Gayrimenkul, gayrimenkul sektöründe Tekirdağ ve Trakya’da tek ve en güvenilir isim.

Uzman kadrosu ve geniş portföy seçenekleriyle, gayrimenkullerde en doğru alternatif sunumlarıyla sizi isteklerinize en doğru ve en kısa zamanda sizinle buluşturuyor.

2004 yılından beri Çerkezköy ve civarında emlak sektöründe değişmeyen isim. Çünkü biz bu işe gayrimenkul satımı olarak bakmıyoruz. Biz bu işe siz değerli müşterilerimize ömürlük kaliteli ve sorunsuz bir hayat sunumu ve doğru en karlı yatırım aracılığı olarak görüyoruz.
Konut,Villa,Özel Projeli konutlar,Sanayii arsalarında,Fabrika binalarında,satış&kiralama hizmetleri konusunda danışmanlık yapmaktadır.Arsa veya yatırımlık tarla arayışlarınızda en uygun çözümleri profesyonel ekibimizle sunmaktayız.Tapu Takip,Kütük Sicil Sorgulama,Beyanname doldurma,İskan ve Kat mülkiyeti işlemlerinizi titizlikle takip ederiz.

Gayrimenkul bir kere alınır o da beyaz köşk gayrimenkulden alınır.

Yorumlar

web tasarim SITE EKLE Moloz Hattı URL web TR firma rehberi google reklam link ekleFirma Rehberi otomatik sanziman web sitesi Link EkleUrl EkleGoogle Adwords.web sitesi tasarim...web tasarimi..Bursa Oto KiralamaBursa Rent A Car Şehirler Arası Nakliyat