Profesyonel kamera çekimi, reklam ve tanıtım hizmetleri


13 Eylül 2011 Facebook Twitter LinkedIn Google+ Ankara


**PROFESYONEL KAMERA ÇEKİM HİZMETLERİ**

**Güzel Sanatlar Fakültesi Sinema Ve Televizyon bölümünden mezun olmuş, senaryo yazımı, konsept oluşturma, görüntü estetiği, kurgu ve  yönetmenlik konularında eğitimli ve birikimli bir ekibiz.
Görüntü estetiğinin temel elemanları olan resmi oluşturmak (perspektif, derinlik, renk, kadraj) ve kamera devinimi konularında sinema dilinin ve estetiğinin gücünü – olanaklarını kullanmaya özen gösteriyoruz.
Kurgunun sadece teknik boyutu değil aynı zamanda temel prensipleri ve sinematografik iceriği konularında eğitimli ve bunu her calışmada uygulamaya çalişan biri ekibiz.
Yönetmen, görüntü yönetmeni, kameraman olarak belgesel ve film yapım süreçlerinin içinde yer almış, eserleri önemli film festivallerinde bulunmuş, sinema üretimi alanında deneyimleri olan bir ekibiz.
elektronik ve dijital teknolojinin prensiplerine, görüntünün oluşum sürecindeki temel fonksiyonlara ve bunun bir parçası olarak görüntü formatlarına hakim olan ve bunun gerektirdiği teknolojik alt yapıyı kullanan bir ekibiz.
kameranın çalişma prensipleri, çekim  yöntemleri ve açıları, profesyonel ses kayıt sistemleri ve etkili ve estetik görüntüyü oluşturabilmek için gerekli olan ışık ve aydınlatma teknikleri konularında bilgi ve tecrübeye sahip bir ekibiz.
Ve en önemlisi kalitenin bir ahlak felsefesi olduğunu düşünen, yaptığı her işe mükemmelliyetçi yaklaşan, bilgi, birikim ve olanaklarını sonuna kadar kulalanan ve müşteri memnuniyetine özen gösteren bir ekibiz.**

Yorumlar

web tasarim SITE EKLE Moloz Hattı URL web TR firma rehberi google reklam link ekleFirma Rehberi otomatik sanziman web sitesi Link EkleUrl EkleGoogle Adwords.web sitesi tasarim...web tasarimi..Bursa Oto KiralamaBursa Rent A Car Şehirler Arası Nakliyat