Harmony Tercume Dil Eğitim Danışmanlık ve Ticaret Ltd. Şti


9 Eylül 2011 Facebook Twitter LinkedIn Google+ İstanbul


 

 

HARMONY Tercüme, Eğitim ve Danışmanlık olarak 15 yılı aşan tecrübemiz ve uzman kadromuzla hizmetinizdeyiz. Şirketimiz her konuda metin, belge, görsel,  simültane ve ardıl çevirilerinizi tüm diller üzerinden yapmakta, uzman tercüman kadrosuyla eksiksiz ve zamanında teslimat sağlamaktadır. Bunun yanı sıra, kişiye veya gruba özel dil ve eğitim programlarımızla optimum süreçte ihtiyacınız olan eğitimi almanızı, size uygun zaman ve ödeme koşullarıyla planlamaktayız. Dil eğitimi programlarının dışında, yurtdışında eğitim almayı düşünen bireylere veya yurtdışı ile iş yapan tüm firmalara her türlü yazışmada ve başvuru sürecinde, işlem sonlanana kadar danışmanlık hizmetimizde mevcuttur.

İlk, orta öğretim ve tüm üniversite öğrencilerine özel her türlü proje, tez ve ödev danışmanlığı hizmeti de vermekteyiz. Bunun yanı sıra, ithalat ve ihracat alanlarında çalışan şirketler için her türlü yazışma, ihale danışmanlığı ve bağlantılar konusunda aracılık ve yine danışmanlık hizmetleri mevcuttur.

 

Yorumlar

web tasarim SITE EKLE Moloz Hattı URL web TR firma rehberi google reklam link ekleFirma Rehberi otomatik sanziman web sitesi Link EkleUrl EkleGoogle Adwords.web sitesi tasarim...web tasarimi..Bursa Oto KiralamaBursa Rent A Car Şehirler Arası Nakliyat