Envar Tekstil Boya Kimya San. Tic. A.Ş.


23 Ağustos 2011 Facebook Twitter LinkedIn Google+ İstanbul


Envar Tekstil

Envar Tekstil2007 yılında kurulan Envar Tekstil, Çerkezköy Organize Sanayi Bölgesi`nde 3.000 m2`si kapalı, toplam 4.000 m2 alan üzerine kurulu fabrikası, Gebze’deki depo/sevkiyat merkezi, eğitimli ve uzman kadrosu ile sektörünün hizmetindedir.

50.000 metre baskı kapasitesine sahip Envar Tekstil bünyesinde, farklı ihtiyaçlara farklı çözümler sunabilen en son teknoloji ürünü makine parkuruyla, baskıda gerçekleşen, %100 polyester, %100 pamuk ve diğer karışımlı kumaşların pigment, dispers, reactive, aşındırma baskıları yapılmaktadır.

Envar Tekstil bünyesinde ağırlıklı olarak pamuklu kumaşlara baskı yapılmasının yanı sıra tül, perde, masa örtüsü ve döşemelik kumaşlarda da çalışılmaktadır.

Envar Tekstil, ar-ge laboratuarı, desen, baskı boya mutfağı, varyant, şablon, makine ram fixe, yıkama ve buharlama bölümlerinden oluşmaktadır.

İleri teknolojiye sahip bir üretim parkuru olan Envar Tekstil`de üretim, 1 adet rotasyon baskı makinesi, 1 adet 3400 mm ram kumaş kurutma ve en fixe makinesi, 1 adet kontini kumaş yıkama makinesi ve 1 adet açık en sanfor makinesi ile yapılmaktadır.

Yorumlar

web tasarim SITE EKLE Moloz Hattı URL web TR firma rehberi google reklam link ekleFirma Rehberi otomatik sanziman web sitesi Link EkleUrl EkleGoogle Adwords.web sitesi tasarim...web tasarimi..Bursa Oto KiralamaBursa Rent A Car Şehirler Arası Nakliyat