hediyeciniz.com


2 Ağustos 2011 Facebook Twitter LinkedIn Google+ İstanbul


2004 yılında ”bilgisayarınızın başından;sevdiklerinizi kapısına ” sloganıyla yola çıkan hediyeciniz.com, hizmet kalitesinden,şık paketlerinden ve hızlı servisinden hiç ödün vermeden bu günlere geldi.Tüm sene boyunca her türlü hediye ihtiyacı için hediyeciniz.com’u tercih eden yüzlerce ‘Değerli Müşterimize” daha da hızlı ve kaliteli hizmet verebilmek için yenilendik.

Hediyeciniz hediye ihtiyacı için profesyonel,şık,değişik çözüm arayanlara ofislerinden veya evlerinden ayrılmadan,yorulmadan birkaç dakika içerisinde hediye seçip,gönderme seçenekleri sunan ilk internet sitesidir.

Kuruluşundan kısa bir süre sonra ‘kurumsal hediye’ ihtiyacı olan müşterilerin sayı ve taleplerinin artmasıyla,ucuz promosyon ürünlerinden sıkılmış sektöre,yeni bir anlayış ve kalite getirmek amacıyla bu sektörde de hizmet vermeye başlamıştır.Hediyeciniz.com bu amacını yüzlerce imalatçıyla çalışarakiözgün tasarımlara önem vererek,paketlemenin önemini dikkate alarak, her kuruma, konsepte, konuya özel ürünler hazırlayarak, maliyetleri minumumda tutarak gerçekleştirmeye çalışmaktadır.

Hediyeciniz.com’un amacına ulaştığının en büyük kanıtı Türkiye’nin önde gelen firmalarına verdiği hizmet ve bu hizmetin devamlılığının sağlanmış olmasıdır.

Kanal D, CNN Türk, Star TV, Fox TV, NTV, Avdansa – SASA, Habitat, Bank Pozitif, C Factoring, B&Q bu firmalardan sadece birkaçı olup, tüm sene boyunca her türlü kurumsal hediye ihtiyacı için hediyeciniz.com’u tercih etmektedir.

Yorumlar

web tasarim SITE EKLE Moloz Hattı URL web TR firma rehberi google reklam link ekleFirma Rehberi otomatik sanziman web sitesi Link EkleUrl EkleGoogle Adwords.web sitesi tasarim...web tasarimi..Bursa Oto KiralamaBursa Rent A Car Şehirler Arası Nakliyat