DUYGU TOUR


2 Ağustos 2011 Facebook Twitter LinkedIn Google+ Diğer Sektör Hizmet


www.duygutour.com markasıyla 2008 yılından bu yana iç turizmde ”TATİL MEMNUNİYETİ ÖNCE BEKLENTİ İLE BAŞLAR” diyerek siz değerli misafirlerimize, Güçlü, Teknolojik alt yapımızı, güler yüzlü, genç ve deneyimli ekibimizle beraber, yurt içi ve yurt dışından gelen talepler doğrultusunda tatil planınızı daha kolay yapabilmeniz için tek bir aramada (OTEL + UÇAK) tüm planınızı önünüze getirecek bir arama sayfası www.duygutour.comyaparak, bize olan güveninizi boşa çıkarmadan siz değerli misafirlerimize, günümüzün devamlı değişen ve gelişen online Seyahat sektöründe en kaliteli, en ucuz fiyatları garanti ederek hergün yeni ve kaliteli ürünlerle birleştirerek HİZMET vermekteyiz.

Hergün bir önceki günden daha kaliteli hizmeti nasıl verebiliriz diyerek ”TÜRKİYEDE TATİL YAPMAYAN KALMASIN” düşüncesiyle en kaliteli ve en iyi tatili nasıl en ucuza sunarız düşüncesindeyiz.

Online Seyahat sektörünün getirdiği yenilik ve avantajları takip ederek sürekli geliştirdiğimiz teknik altyapımız sayesinde tüm otel, tatil köyü, araç kiralama ve uçak bileti hizmetlerini 7/24 gerçek zamanlı online olarak satın alırken tüm Sistemimizde yüksek güvenlikli SSL (SECURE SOCKETS LAYER) sertifikası kullanmaktayız. Bu sertifika sayesinde alışveriş esnasında girmiş olduğunuz bilgiler sizin ekranınızdan gönderilirken görüntülenmemesi için sadece bankanızın bu bilgileri çözebileceği 3D güvenlik ortamında şifrelenmektedir.

Bizler, siz değerli misafirlerimizin verdiği GÜVEN ile turizm sektörüne katmış olduğumuz yenilikçi hizmetlerimiz ile, devrimler yaratmaya devam edip, DUYGU TOUR ailesi olarak siz değerli misafilerimize TEŞEKKÜRLERİMİZİ borç biliriz.

Saygılarımızla

DUYGU TOUR

www.duygutour.com

Yorumlar

web tasarim SITE EKLE Moloz Hattı URL web TR firma rehberi google reklam link ekleFirma Rehberi otomatik sanziman web sitesi Link EkleUrl EkleGoogle Adwords.web sitesi tasarim...web tasarimi..Bursa Oto KiralamaBursa Rent A Car Şehirler Arası Nakliyat