DUYGU TOUR 0242 512 66 77 & 0242 511 0 555


2 Ağustos 2011 Facebook Twitter LinkedIn Google+ Ankara


 

Duygu Turizm,  2008 yılında yurtiçi ve yurtdışından gelen talepler doğrultusunda online seyahat sektöründe güvenilir bir marka olma hedefiyle yola çıkmıştır. Güler yüzlü,deneyimli genç ve dinamik kadromuz ile müşterimiz değil misafirimizsiniz prensibiyle yola çıkarak ticari faaliyetimize başladığımız günden beri, günümüzün sürekli gelişen ve yenilenen Online Seyahat Sektöründe en ekonomik fiyat ve maksimum kaliteyi garanti ederek yurtiçi & yurtdışı faaliyetlerimize her gün yeni ürünler ve tecrübeler katarak devam etmekteyiz.

Online Seyahat sektörünün getirdiği yenilik ve avantajları takip ederek sürekli geliştirdiğimiz teknik alt yapımız sayesinde tüm otel, tatil köyü, araç kiralama ve uçak bileti hizmetlerini 7/24 gerçek zamanlı online olarak satın alırken tüm Sistemimizde yüksek güvenlikli SSL (Secure Sockets Layer) sertifikası kullanmaktayız. Bu sertifika sayesinde alışveriş esnasında girmiş olduğunuz bilgiler sizin ekranınızdan gönderilirken bilgilerin görüntülenememesi için sadece bankanızın bu bilgileri çözebileceği 3D güvenlik ortamında şifrelenmektedir. 

Duygu Turizm yurtiçi & yurtdışı otel rezervasyonu, seyahat sigortası, günübirlik gezi turları, havalimanı transferi,   araç  kiralama hizmetlerinin yanında en son teknolojik yazılımlarla desteklenen online bilet satış portalı www.biletsaati.com’u da bünyesinde bulundurmaktadır.

Saygılarımızla

Duygu Turizm 

www.duygutour.com

 

Yorumlar

web tasarim SITE EKLE Moloz Hattı URL web TR firma rehberi google reklam link ekleFirma Rehberi otomatik sanziman web sitesi Link EkleUrl EkleGoogle Adwords.web sitesi tasarim...web tasarimi..Bursa Oto KiralamaBursa Rent A Car Şehirler Arası Nakliyat