Onur Turizm


26 Temmuz 2011 Facebook Twitter LinkedIn Google+ İstanbul


Misyonumuz

Üstün iş ahlakı ve dürüst çalışma ilkelerine bağlılığımızı koruyarak, kamuoyunda saygınlığını devam ettirebilen şirketler arasında yerimizi korumak

Yenilikçi ve Gelişimci bir anlayışla yoluna devam etmek

Teknolojik yapımızı sürekli yenileyerek ideal servis sağlayıcılar arasında ki onurlu yerimizi korumak

Müşteri odaklı perspektifin öncülü olan, “Önce İnsan” düşüncesiyle yola çıkarak en iyi hizmeti sunmak

Yüksek standartlı, kaliteli hizmet vererek müşteri memnuniyetini en üst düzeye çıkarmak

İnsanlığa, çevreye ve evrensel değerlere olan sorumluluklarımızı yerine getirmeye devam etmek

Vizyonumuz

Her gün gelişen ve büyüyen kurumsal organizasyon yapısı ve profesyonel çalışan kadrosuyla müşterilerine en kaliteli, güvenilir ve konforlu hizmeti en ekonomik olarak sunarak müşterilerine daima en fazla kazandıran, güvenilir bir çözüm ortağı olmaya devam etmek

Tarihçemiz 

1998 yılında ana faaliyet alanı personel ve öğrenci taşımacılığı olarak kurulan Onur Turizm; eğitimli, dinamik, takım ruhuna sahip çalışanları ve yönetici kadrosu ile her geçen gün ülkemizin önde gelen kurumsal şirketlerini ve çağdaş eğitim kurumlarını hizmet portföyüne katarak hızla büyümeye devam etmektedir.

Onur Turizm bir aile şirketi olarak kurulmasına rağmen sunduğu müşteri odaklı kaliteli hizmet anlayışı, koşulsuz müşteri memnuniyeti, iş yapış tarzının özgünlüğü ve karşılıklı güven sonucunda ciddi bir hizmet markası olarak piyasanın dikkatini çekmiş ve tırmanışını sürdürmüştür.

Güncel

Personel ve okul taşımacılığı dendiğinde güven, kalite ve disiplini akla getiren Onur Turizm, bugün şirket merkezi Beylikdüzü olmak üzere Çorlu ve Silivri’de iki ayrı noktada bölge ofisleri ile mevcut ve potansiyel müşterilerine hizmet vermektedir.

Onur Turizm 100’ü aşkın çalışanıyla; kurumsal çözüm ortağı olarak hizmet verdiği müşterilerine “KALITELI VE GUVENLI HİZMET İÇİN SINIR TANIMIYORUZ” sloganıyla faaliyetlerini her geçen gün daha da geliştirerek geniş kitlelere başarıyla ulaştırmaktadır.

Deneyimli sürücü kadromuz, sayıları 100’ü bulan seçkin araç filomuz (minibüs, midibüs, otobüs, binek araç) ve 500’i aşkın tedarikçimiz ile İstanbul’un her yerine 7 gün / 24 saat hizmet vermekteyiz.

Onur Turizm 2010 yılında üst yönetim tarafından toplam kalite yönetimi uygulamalarına geçilmesine karar vererek ISO 9001 kalite belgesi, ISO 14001 Çevre ve OHSAS 18001 İş Sağlığı ve Güvenliği Sertifikaları çalışmaları için start verdi.

Adres: Güzelyurt Mahallesi, 7. Cadde

            Delta Plaza A-1 Blok Kat:10 No:20

            Beylikdüzü/İstanbul

 Tel:    212 852 16 44

Fax:   212 852 16 19

Cep:  0532 653 01 48 

ali@onurturizm.com

www.onurturizm.com

 

Yorumlar

web tasarim SITE EKLE Moloz Hattı URL web TR firma rehberi google reklam link ekleFirma Rehberi otomatik sanziman web sitesi Link EkleUrl EkleGoogle Adwords.web sitesi tasarim...web tasarimi..Bursa Oto KiralamaBursa Rent A Car Şehirler Arası Nakliyat