Sıva istemeyen, Isı ve Ses İzolasyonlu Yeni Nesil Tuğla


2 Temmuz 2011 Facebook Twitter LinkedIn Google+ İnşaat ve Dekorasyon


Heybet İzoblok, yapı sektöründe duvar kavramına farklı bir boyut getirmiştir. Klasik duvarların dezavantajlarını ortadan kaldırarak yeni nesil duvar bloklarını geliştirmiştir.

 

Heybet İzoblok ileri teknoloji ile üretilmiş, milimetrik ölçü hassasiyetinde kompozit, izolasyonlu bir arabölme duvar yapı elemanıdır.

Yüzey düzgünlüğü sayesinde sıva gerektirmez. Isı ve ses izolasyonu yüksektir. Oda oda yalıtım konforu sağlar. Heybet İzoblok aynı zamanda hafiftir. Yapıların statik ağırlığını azaltarak depreme karşı dirençli hale getirir. Kanallı tasarımı sayesinde hızlı, hassas ve sağlam duvarlar oluşturur.

 

% 100 doğal, çevre dostu olan Heybet İzoblok sağlıklı, izolasyonlu, sağlam ve estetik yapılar oluşturulmasını sağlar.

 

Heybet İzoblok sınıfında ısı ve ses yalıtımı, hafiflik, kolay uygulanabilme, sıva gerektirmeme, ekonomiklik gibi birçok üstün özelliği bir arada sunan tek bloktur. Heybet İzoblok dünya çapında ürün patentli ve tescilli bir yapı elemanıdır.

Yorumlar

web tasarim SITE EKLE Moloz Hattı URL web TR firma rehberi google reklam link ekleFirma Rehberi otomatik sanziman web sitesi Link EkleUrl EkleGoogle Adwords.web sitesi tasarim...web tasarimi..Bursa Oto KiralamaBursa Rent A Car Şehirler Arası Nakliyat