KORUSAN GÜVENLİK SİSTEMLERİ ELEK.ELEKTR.İNŞ.SAN.TİC.LTD.ŞTİ


1 Temmuz 2011 Facebook Twitter LinkedIn Google+ Ankara


 Korusan Güvenlik Sistemleri Elektrik Elektronik İnş. San. ve Tic. Ldt. Şti. adıyla 2006 yılında faaliyetine başlamış ve dünya güvenlik sektöründeki gelişmeleri yakından takip ederek her zaman en yeni ve en sağlıklı sistemleri müşterilerine sunmuştur.
Ürünlerinde kalite ve performansı ön planda tutan Korusan Güvenlik hızlı ve devamlı servisi ile de tam müşteri memnuniyetini sağlamıştır.   
 Mavigard, Gst, Code, Hochiki,  Paradox, Vguard, Nice kollu barıyer, Ballitech, CNB Kameraları, LG, Samsung, AUDIO Görüntülü Diyafon Sistemleri, NADE,    partner olarak yangın algılama ve güvenlik sistemlerinde, CCTV ve Hırsız Alarm Sisitemlerinde  sektörün öncü kuruluşları ile beraber yangın algılama ve sistem projelendirme konusunda  iki yılı aşkın bir süredir hizmet veren kardeş kuruluşudur.

 

 

Yorumlar

web tasarim SITE EKLE Moloz Hattı URL web TR firma rehberi google reklam link ekleFirma Rehberi otomatik sanziman web sitesi Link EkleUrl EkleGoogle Adwords.web sitesi tasarim...web tasarimi..Bursa Oto KiralamaBursa Rent A Car Şehirler Arası Nakliyat